Letný tábor 2019

Čoskoro je leto a pre všetkých nás to – okrem dlhých prázdnin a letných dovoleniek – znamená aj krátko-dlhý oddych od rodičov! Tešíte sa na najlepšiu skautskú akciu v roku a vyvrcholenie celoročnej čarovno-zázračnej hry?

Základné informácie:

Dátum: 4. júla – predvoj
              5 – 14. júla 2019 – skauti, rangeri, roveri
              7 – 14. júla 2019 – vĺčatá, včielky, noví členovia

Cena: 80€ – skauti, rangeri, roveri
           60€ – vĺčatá, včielky, noví členovia

Miesto tábora:

Ďalšie informácie:

Čo so sebou?  – Táborový výstroj

Kódex rodiča na tábore:
1. Rešpektujem usmernenia vodcov.
2. Na tábore sa zdržím pitia alkoholu (aj pivka, či vínka) a fajčím mimo táboriska.
3. Ak prídem autom, tak neparkujem až na táborisku. Nechám ho na označenom parkovisku.
4. (Aj keď to znie vtipne), neradím kuchárkam ako majú variť. Radšej ich povzbudím, či pomôžem.
5. Do programu sa zapájam, až keď ma prizvú.
Na neporiadok v podsade môžem dieťa upozorniť, no neupratujem mu. Ak má veci rozhádzané, je to jeho vec, ono bude mať málo bodov na rannom bodovaní poriadku.
6. Snažím sa viesť deti k samostatnosti, aj počas mojej návštevy. Nerobím za nich ich úlohy, či táborové povinnosti.
7. Rešpektujem určený termín návštevného dňa. Mimo návštevných dní, tábor navštívim len po dohode s vedúcim tábora (s výnimkou vážneho rodinného alebo zdravotného problému).

Ďalšie informácie čoskoro.