Akcie

V súvislosti s momentálnou situáciou Slovenský skauting obmedzil svoju činnosť. Skauti a skautky síce nezažívajú každotýždennú porciu zábavy, nových zručností a priateľstiev, ale nevzdali sa – skauting funguje aj doma!

• naša hra #skautujemdoma – planéta IBAZUDUN

AKTUÁLNE: Väčšina návštevníkov si už užíva návštevu posledného mestečka s voľným vstupom. Ešte stále je však šanca zažiť toho oveľa viac – zapojením sa do aktivít navyše sa môžete dostať do ďalších miest!

Nezabudni postovať fotky z plnenia úloh na instagram s hashtagom #skautujemdoma a označ @skautivranov alebo pošli fotku ktorémukoľvek radcovi a my ju zverejníme!

• odporúčané skautské stránky na sledovanie nielen počas karantény:

skaut.sk                                             Facebookova skupina: Skautujem doma

skauting.sk                                       Facebook: Skautský inštitút na Slovensku