Akcie

Už si pripravený? Čakajú nás tieto akcie:

V súvislosti s momentálnou situáciou Slovenský skauting obmedzil svoju činnosť. Skauti a skautky sa najbližšie týždne nezažijú každotýždennú porciu zábavy, nových zručností a priateľstiev. Netreba však zúfať – skauting funguje aj doma!

• JOTI Special Edition

V týchto neľahkých časoch prichádza špeciál najväčšieho svetového skautského podujatia – Jamboree na internete – JOTI, ktoré je spustené tento víkend, 3. – 5. apríla.

Ako sa zapojiť? Spôsobov, ako sa zapojiť bude v tomto špeciále niekoľko. Okrem klasického skypovania, či hrania hier si môžeš vybrať z tejto ponuky:

JOTI Chat – Prezri si chatovacie miestnosti a vyber si také témy, ktoré ťa najviac zaujmú: webchat.scoutlink.net

JOTI Live – JOTI televízia bude celý víkend nabitá programom. Môžeš si naživo pozrieť zahajovací ceremoniál, vypočuť rozhovory s rôznymi skautmi na svete a zabaviť sa na vystúpeniach, ktoré sa odohrajú v zóne „Youth Got Talent“. Okrem toho tu nájdeš niektoré workshopy – napríklad hodiny wellnessu. JOTI live slúži aj na informovanie o aktuálnom dianí v jednotlivých zónach.

JOTI Radio – Rádio channel ponúkne zaujímavé diskusie a rôznorodý výber hudby.

JOTI Campfires – Chceš v sebe objaviť svoje lepšie ja? Inšpiruj a motivuj sa pri JOTI táborákoch.

viac tu: www.skaut.sk/zahranicie/29174/joti-special-edition-ako-sa-prihlasit-a-co-cakat

• naša hra #skautujemdoma

Už si o tom počul? Medziplanetárna cestovná organizácia zasielala nedávno listy, v ktorej podáva správu o presune na ďalšiu planétu IBAZUDUN. Čo je to za planétu? Viac sa dozvieš priamo v liste. A ak si ešte list nedostal/a, nezúfaj, čoskoro ho nájdeš v svojej schránke.

Nezabudni postovať fotky z plnenia úloh na instagram s hashtagom #skautujemdoma a označ @skautivranov (alebo pošli fotku ktorémukoľvek radcovi a my ju zverejníme)!

Držte sa v zdraví! Snáď sa už čoskoro opäť budeme môcť stretávať na skautských družinovkách!